TDK B32652A6333J000
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32652A6333J000.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Farnell
Newark
Ciiva
EPCOS
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR76PI23304030J
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-P6333JU
Cap Film 0.033uF 630V PP 5% (24.5 X 8mm) Radial 105C Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.033UF
Epcos B32911 33nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
Descriptions
Descriptions de TDK B32652A6333J000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, B32652 Series, 0.033 F, 5%, Pp (Polypropylene), 630 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A6333J000
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.033uF, 630V DC, 5mm(W) x 10.5mm(H) x 18mm(L)
33nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 0.033uF 630V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk