TDK B32652A6104J289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32652A6104J289.
LKR
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-F2W104JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFA2J104J
Epcos B32912 100nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
PanasonicECW-FD2W104JQ
Yageo GroupR75PI3100AA30J
FILM CAP MKP X1 0.1µF 20% 330Vac LS 15mm
Descriptions
Descriptions de TDK B32652A6104J289 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 630V PP 5%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial Wound 15mm 110C Ammo Automotive AEC-Q200
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 630V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
100nF -55鈩儈+100鈩 卤5% 630V Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap, 100Nf, 630Vdc, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A6104J289
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 250V