TDK B32652A6104J189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32652A6104J189.
TDK
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-F2W104JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFA2J104J
Epcos B32912 100nF Polypropylene Film Capacitor 330 V ac +/-20%; Through Hole
PanasonicECW-FD2W104JQ
Yageo GroupR75PI3100AA30J
FILM CAP MKP X1 0.1µF 20% 330Vac LS 15mm
Descriptions
Descriptions de TDK B32652A6104J189 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 630V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
-55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
B32652 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 250V
CAPACITOR PP FILM 0.1UF, 630V, 5%, RADIAL