TDK B32651A7682J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32651A7682J000.
TDK
Datasheet61 pagesIl y a 5 ans
Newark
Farnell
TME
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-HA3C682J4
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 17.1mm) Radial 10mm 105C Ammo
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73QI16804030J
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C682J
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 12.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C682JQ
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 17.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32651A7682J000 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0068uF, 1250V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)
B32651 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 6.8nF 450V
CAP, 6800PF, 1.25 KV, 5%, PP; Capacitance: 6800pF; Voltage Rating: 1.25kV; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32651 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: