TDK B32620A3104J000
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32620A3104J000.
TDK
Datasheet30 pagesIl y a 5 ans
Newark
Ciiva
Arrow Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECW-F2104JAQ
PanasonicECWF2104JAB
Yageo GroupPHE426HA6100JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.1uF, 5118
Yageo GroupR79IC3100AA40J
PanasonicECW-F2W104JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32620A3104J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 250V PP 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 105C Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.1uF, 250V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 10.3mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 250V
CAP, 0.1µF, 250V, 5%, PP; Capacitance: 0.1µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32620 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial