TDK B32562H1685K000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32562H1685K000.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 7 ans
Newark
Ciiva
EPCOS
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E1685KF
CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL / 6.8 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Yageo GroupR60EN4680AA30K
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (16.5 X 9 X 11.8mm) Radial 15mm 100°C Bulk
Cornell DubilierDME1W6P8K-F
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (26 X 9.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 125C
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (31.5 X 10.5 X 20.5mm) Radial 27.5mm 100C Tray
Descriptions
Descriptions de TDK B32562H1685K000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (16.5 X 9 X 11.8mm) Radial 15mm Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 6.8uF, 100V DC, 9mm(W) x 11.8mm(H) x 16.5mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 6.8muF 63V
CAP, 6.8µF, 100V, 10%, PET; Capacitance: 6.8µF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32562 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial