TDK B32560J6472J000
Cap Film 0.0047uF 400V PET 5% (9 X 2.5 X 5.5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32560J6472J000.
TDK
Datasheet46 pagesIl y a 7 ans
TME
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.0047uF 400V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Cap Film 0.0047uF 400V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.0047uF 400V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC1470AA50J
Film Capacitor, 4700 pF, 63 V, 100 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82EC1470DQ50J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82MC1470Z350J
Cap Film 0.0047uF 400V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32560J6472J000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount, 3510
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.0047uF, 400V DC, 2.5mm(W) x 5.5mm(H) x 9mm(L)
B32560 FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 4.7nF 200V