TDK B32529E6103K289
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (7.3 X 3 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32529E6103K289.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date2008-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (7.2 X 3 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Ammo Pack
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (7.2 X 3 X 6.5mm) Radial 5mm 125°C Bulk
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4103KF
ECQ-E(F) FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 0.406Lx0.169W 10.30mmx4.30mm ±10% 10000pF 400V
Cap Film 0.01uF 400V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8mm) Radial 5.08mm Ammo Pack
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32529E6103K289 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.010uF, 400V DC, 3mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
FILM CAP MKT BOX 0.01µF 10% 400Vdc LS 5mm
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
卤10% 400V 10nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
10nF ¡À10% , 5mm 400V 200V 7.2mm*3mm*6.5mm