TDK B32529C1474K289
Cap, 0.47Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1474K289
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32529C1474K289.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
_legacy Avnet
Ciiva
TME
DigiKey
Pièces détachées
Cap, 0.47Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C1474K189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3470DQ70K
Cap Film 0.47uF 100VDC/63VAC PET 10% 7.2 X 4.5 X 9.5mm RDL 5mm Ammo Pack
Cap Film 0.47uF 100V PET 10% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.47uF 100V PET 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.47uF 100V PET 10% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial 15mm 100C Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32529C1474K289 fournies par ses distributeurs.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 100V DC, 4.5mm(W) x 9.5mm(H) x 7.3mm(L)
METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.47uF 100V PET 10%( 7.3 X 4.5 X 9.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive AEC-Q200 Ammo
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 470nF 63V