TDK B32529C1154J289
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32529C1154J289.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Ciiva
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Wound 7.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3150AA70J
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E1154KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,100VDC,0.15uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR82EC3150DQ70K
Cap Film 0.15uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32529C1154J289 fournies par ses distributeurs.
Cap, 0.15Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1154J289
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.15uF, 100V DC, 3mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 150nF 63V
FILM CAP MKT BOX 0.15µF 5% 100Vdc LS 5mm
CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
150nF ¡À5% , 5mm 100V 63V 7.2mm*3mm*6.5mm