TDK B32524Q3225K189
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (31.5 X 11 X 21mm) Radial Wound 27.5mm 125C Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32524Q3225K189.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E2225KB
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (20.8 X 8.4 X 15.6mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
PanasonicECQE2225KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Cap Film 2.2uF 250V PET 10%( 26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR60IN4220AA30K
Cap Film 2.2uF 250V PET 10%( 26.5 X 10 X 18.5mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive Bag
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2225KFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 250VDC, 2.2uF, 10%, L/S =15mm, Blk CRMP
Descriptions
Descriptions de TDK B32524Q3225K189 fournies par ses distributeurs.
Cap, 2.2Uf, 250V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32524Q3225K189
Epcos 2.2uF +/-10% 160V ac; 250V dc; B32524 Through Hole Polyester Film Capacitor
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 250V DC, 11mm(W) x 21mm(H) x 31.5mm(L)
卤10% 250V 2.2uF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) Film Capacitors ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 2.2muF 250V