TDK B32523Q3225J
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32523Q3225J.
IHS
Datasheet45 pagesIl y a 12 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECQE2225JF
PanasonicECQ-E2225JB
Cap Film 2.2uF 250V PET 5% (20.8 X 8.4 X 15.6mm) Radial 17.5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR60IN42205030J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2225RJB
Ecqe(B), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2225RJB
Yageo GroupR60IN4220AA30J
Cap Film 2.2uF 250V PET 5% (26.5 X 10 X 18.5mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 2.2uF 250V PET 5% (16.5 X 10.7 X 12.8mm) Radial 15mm 100C Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32523Q3225J fournies par ses distributeurs.
Cap Film 2.2uF 250V PET 5% (26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 125C Bulk
Epcos 2.2uF +/-5% 160 VAC; 250 VDC; B32523 Thru Hole Polyester Film Capacitor
FILM CAP 2,2UF 5% 250V POLYESTER BOXED
CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL