TDK B32521C6103J189
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32521C6103J189.
IHS
Datasheet31 pagesIl y a 20 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Pièces détachées
PanasonicECQE4103JF
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (10.3 X 4.3 X 7.4mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82MC2100DQ50J
Film Capacitor, 0.01 uF, 200 V, 400 V, ± 5%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82MC2100Z350J
Yageo GroupR82MC2100AA50J
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4103JF3
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4103JF3
Cap Film 0.01uF 400V PET 5% (7.2 X 3 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32521C6103J189 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.47uF 250V PET 10% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 125°C Ammo Pack
Epcos 10nF +/-5% 200 V ac; 400 VDC; B32521 Thru Hole Polyester Film Capacitor
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.01µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:400VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKT; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes