TDK B32521C1105J289
Cap Film 1uF 100V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 125C Automotive Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32521C1105J289.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR60EI41005030J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC4100DQ70J
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60EF4100506AJ
Cap Film 1uF 100V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 1uF 100V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 1uF 100V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32521C1105J289 fournies par ses distributeurs.
Cap, 1Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32521C1105J289
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial 5mm 125°C T/R
B32521 Series 100 V 1 uF ±5 % LS=10 mm Stacked Metallized PET Film Capacitor
1 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 100V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 13mm(L)