TDK B32520C0225J000
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32520C0225J000.
TME
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR82CC4220AA70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Yageo GroupR82CC4220Z370J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82CC4220DQ70J
Cap Film 2.2uF 50V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32520C0225J000 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 2.2uF 63V PET 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 63V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 10.3mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 2.2muF 40V
CAP, 2.2µF, 63V, 5%, PET; Capacitance: 2.2µF; Voltage Rating: 63V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32520 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Lead
Capacitor Polyester Film Film 2.2Uf, 5%, 63V,; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:2.2Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):40V; Voltage(Dc):63V; Lead Spacing:7.5Mm Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C0225J000