TDK ACM2520-601-2P-T002
Common Mode Chokes 600Ω@100MHz 450mΩ 2.50 x 2.00mm CHOKE_2.5X2MM_SM 1.20mm 300mA 600Ω
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK ACM2520-601-2P-T002.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.20%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
ACM Series 1008 450 Ohm 350 mA 400 mOhm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
DLW Series 0805 500 Ohm 250 mA 0.5 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
DLW Series 1206 600 Ohm 260 mA 0.8 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Wurth Elektronik744232601
Wurth Elektronik 1206 (3216M), Idc 260mA, Rdc 800m¦¸, 3.2 x 1.6 x 1.8mm
PanasonicEXC-24CN601X
EXC Series 600 mOhm 100 MHz 200 mA 900 mOhm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes / Filters 500ohms 2A 60V 1206 Common Mode Filter
Descriptions
Descriptions de TDK ACM2520-601-2P-T002 fournies par ses distributeurs.
ACM Series 1008 400 Ohm 0.3 A 0.45 Ohm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes and Filters; TDK; ACM2520-601-2P-T002; 1.2954 mm; 450 mOhm; 2.5 mm; 2 mm
Common Mode Filters / Chokes, |Z|=600Ω at 100MHz, L x W x T :
Ind Common Mode Filter Shielded Wirewound 600 Ohm 100MHz 300mA 1008 T/R
Avnet Japan
FILTER, COMMON MODE, 0.3A, 1008; Rated Current: 300mA; Inductance: -; Product Range: ACM Series; Impedance: 600ohm; Common Mode Filter Case: 1008 [2520 Metric]; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Dc Current Rating:300Ma; Inductance:-; Product Range:Acm Series; Impedance:600Ohm; Inductor Case/Package:1008 [2520 Metric]; Product Length:2.5Mm; Product Width:2Mm; Product Height:1.2Mm; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Tdk ACM2520-601-2P-T002.