Taoglas OMB.915.B03F21
Antennas Barracuda Omb.915.B03F21 902-915Mhz 3Dbi Omnidirectional Outdoor Antenna
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Taoglas OMB.915.B03F21.
JRH Electronics
Datasheet11 pagesIl y a 9 ans
Datasheet11 pagesIl y a 8 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.85%
Pièces détachées
Antenna, ISM, 860 ... 870 MHz, 5 dBi, Female N, 819mm, Pole Mount/Wall Mount
External Antenna, Collinear, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, Pole / Wall Mount
RF Antenna, 860 to 870MHz, Dipole, 8dBi, 50 ohm, Vertical
RF SolutionsANT-24GRID24
RF ANT 2.4GHZ GRID N FEM BRKT MT
LairdFG9023
Fiberglass Base Station Antenna with Type-N Female Connector 900 to 928MHz 50Ohm 3dBi Bulk
LairdGD58-29
Antennas Grid,Wire,Fixed,NF
Descriptions
Descriptions de Taoglas OMB.915.B03F21 fournies par ses distributeurs.
Antenna Omni-Directional 3.5dBi Gain 928MHz Box
DIPOLE ANTENNA, 902-928MHZ, 3.5DBI
915MHZ 3.5DBI OMNI ANT N TYPE(F) U-BOLT, 1094MM LG 055M
3.5dB 50W 1.5 50¦¸ 915MHz 902MHz~928MHz 320mm
RF ANT 915MHZ WHIP STR N FEM ROHS COMPLIANT: YES