Takachi WH145-33-N-WN
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Takachi WH145-33-N-WN.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 11 ans
Farnell
element14 APAC
TME
Descriptions
Descriptions de Takachi WH145-33-N-WN fournies par ses distributeurs.
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Blue; N