Takachi WH145-33-M2-BY
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Takachi WH145-33-M2-BY.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Descriptions
Descriptions de Takachi WH145-33-M2-BY fournies par ses distributeurs.
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/YELLOW; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Yello