Takachi WH145-25-N-WN
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Takachi WH145-25-N-WN.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 8 ans
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Descriptions
Descriptions de Takachi WH145-25-N-WN fournies par ses distributeurs.
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Blue; N