Takachi WH145-25-M2-WR
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Takachi WH145-25-M2-WR.
Newark
Datasheet1 pageIl y a 11 ans
Farnell
element14 APAC
TME
Descriptions
Descriptions de Takachi WH145-25-M2-WR fournies par ses distributeurs.
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/RED; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Red; NEM