Taiwan Semiconductor T10JA05G-K
Bridge Rectifier Diode, 1 Phase, 10A, 600V V(RRM), Silicon
Fiches techniques et documents
TME
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.14%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2021-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descriptions
Descriptions de Taiwan Semiconductor T10JA05G-K fournies par ses distributeurs.
Diode Rectifier Bridge Quad 600V 10A 4-Pin TS-6PL Tube
10A 600V Standard Bridge Rectifier
Bridge Rect. 10A 420V(RMS) 7,5/10mm