Taitien TYETBLSANF-38.400000
TCXO @ 38.400MHz, 2.8-3.3V, 1.0ppm, -40 to 85
Obsolete
IHS
Datasheet1 pageIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+58.63%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2012-05-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-06-30
LTD Date2021-12-31
Pièces détachées
TCXO Oscillators The factory is currently not accepting orders for this product.
Descriptions
Descriptions de Taitien TYETBLSANF-38.400000 fournies par ses distributeurs.
Clipped Sine Output Oscillator, 38.4MHz Nom
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
OSC TCXO 38.4MHZ 3.3V CLP SW SMD