Tai Tech RLM25FEER002
Fixed Resistor, Metal Foil, 2W, 0.002ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRLM25FEER00213010
2d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Tai Tech RLM25FEER002.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 15 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Tai Tech RLM25FEER002 fournies par ses distributeurs.
2m¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 2512