Tai Tech RLM12FTSMR010
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.01ohm, 0.0707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
NetSource TechnologyRLM12FTSMR0104 900
2h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Tai Tech RLM12FTSMR010.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Tai Tech RLM12FTSMR010 fournies par ses distributeurs.
10m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1206