Suntsu Electronics SXT32410CA17-38.400M
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 38.4MHz Nom
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, South Korea
Descriptions
Descriptions de Suntsu Electronics SXT32410CA17-38.400M fournies par ses distributeurs.
Crystal 38.4MHz ±25ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CRYSTAL 38.400MHZ 10 PF SMD