Stackpole Electronics RNMF14FTC300K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 300000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Tendance sur 3 mois:
-4.53%
Introduction Date2011-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
294 kOhms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
TE ConnectivityLR0204F300K
Res Metal Film 300K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
TE ConnectivityLR0204F300K
Stackpole ElectronicsRNF14FTD274K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 274000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD316K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 316000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD309K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 309000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Stackpole Electronics RNMF14FTC300K fournies par ses distributeurs.
RNMF (Mini) FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 300kOhm 0.25W 1/4W
Res Metal Film 300K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RES, MF, 1/4W, 300 Kohm, 1%, 50 ppm
300K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 3.3mm