Stackpole Electronics ESDU02A24VR25V
Trans Voltage Suppressor Diode, 24V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2009-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Stackpole Electronics ESDU02A24VR25V fournies par ses distributeurs.
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0402 T/R
ESD SUP, 0402, 24Vdc, 25V clamp, Low Cx
ESD Suppressor Diode Diode Array 24V 25Vc 2-Pin SMD T/R