Square D HDL36150
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT H Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Square D HDL36150.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Newark
TodayComponents
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+1.61%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKERS 3 POLE 150A THERMAL MAGNETIC JG FRAME G SERIES
Eaton / Cutler HammerHMCP150T4C
Molded Case Circuit Breaker, HMCP Series, 150A, 3 Pole, 600V AC, 65kA at 600V AC