SiTime SIT5356AE-FQ-25VT-40.000000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 40MHz Nom
IHS
Datasheet41 pagesIl y a 3 ans
Datasheet41 pagesIl y a 5 ans
SiTime Direct
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de SiTime SIT5356AE-FQ-25VT-40.000000 fournies par ses distributeurs.
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 40.0000MHZ