SiTime SIT5356AE-FP-33VT-25.000000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
IHS
Datasheet41 pagesIl y a 3 ans
Datasheet41 pagesIl y a 5 ans
SiTime Direct
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de SiTime SIT5356AE-FP-33VT-25.000000 fournies par ses distributeurs.
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 25.0000MHZ