SiTime SIT5146AI-FK-33VTA50.000000
-40 C to 85 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.5 ppm, 3.3V, 50.000000 MHz, LVCMOS, n/a, Bulk
Fiches techniques et documents
SiTime Direct
Datasheet37 pagesIl y a 2 ans
Datasheet37 pagesIl y a 3 ans
Datasheet36 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2023-05-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de SiTime SIT5146AI-FK-33VTA50.000000 fournies par ses distributeurs.