SiTime SIT1602AI-83-33E-33.000000X
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Datasheet16 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2015-03-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 33.33333MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 34MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de SiTime SIT1602AI-83-33E-33.000000X fournies par ses distributeurs.
STANDARD FREQUENCY, LOW POWER OSCILLATOR, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 33MHZ, OE, SMD, NRND
LVCMOS Output Clock Oscillator, 33MHz Nom
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS