Silicon Lab EZR-LEDK2W-868
Demo Kit, Two-Way Link, Rf Transceiver Rohs Compliant: Yes |Silicon Labs EZR-LEDK2W-868
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Silicon LabEZR-LEDK1W-868
Si4010/Si4355 RF Transmitter Based EZRadio Remote Control Demonstration Kit
RN2483 LoRa(R) Technology PICtail(TM)/PICtail Plus Daughter Board
Silicon LabSLWRB4502A
EZR32LG330F256R60G Microcontroller Extension Board 0.032768MHz/26MHz/48MHz CPU 32KB RAM 256KB Flash
Silicon Lab4356-LEDK1W-868
Sub-GHz Development Tools Si4356 Standalone Receiver Module (434 MHz)
Texas InstrumentsCC1150EMK-868
CC1150EMK Evaluation Module 868 MHz
Texas Instruments430BOOST-CC110L
RF WIRELESS BOOSTERPACK KIT FOR MSP-EXP430G2 LAUNCHPAD - More Details
Descriptions
Descriptions de Silicon Lab EZR-LEDK2W-868 fournies par ses distributeurs.
EZRadio Si4455 RF Two-Way Link 868 MHz Demonstration Kit
Si4555 RF Transceiver Demonstration Kit
Transceivers, Buffers, Line Drivers
DEMO KIT, TWO-WAY LINK, RF TRANSCEIVER
KIT DEMO EZRADIO TWO-WAY 868MHZ