Silicon Lab 511FBA148M500BAG
SMD Crystal Oscillator 148.5MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab
Datasheet31 pagesIl y a 7 ans
IHS
Newark
element14 APAC
Arrow.cn
Pièces détachées
Silicon Lab510FBA155M520BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Silicon Lab511BBA155M520BAG
SMD Crystal Oscillator 155.52MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab510BBA155M520BAG
MEMS Oscillator, 148.5 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 10 ppm, 3.3 V, DSC1001
Oscillator MEMS 148.5MHz ±50ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Oscillator XO 150MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Silicon Lab 511FBA148M500BAG fournies par ses distributeurs.
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
Compliant Surface Mount 3.2004 mm 1.27 mm 5.0038 mm 50.008559 mg 148.5 MHz Unknown
SILICON LABS 511FBA148M500BAGOSC, 148.5MHZ, 50PPM, 2.5V, SMD
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Osc, 148.5Mhz, ±50Ppm, 2.5V, Smd; Frequency Nom:148Mhz; Frequency Stability +/-:50Ppm; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Supply Voltage Nom:2.5V; Product Range:Si511 Series; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |Silicon Labs 511FBA148M500BAG