Silicon Lab 511BBA106M250BAG
SMD Crystal Oscillator 106.25MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab
Datasheet31 pagesIl y a 7 ans
IHS
Newark
element14 APAC
Arrow.cn
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2013-10-22
Pièces détachées
Silicon Lab511FBA106M250BAG
SMD Crystal Oscillator 106.25MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
Crystal RoHS Compliant Enable/Disable Active Oscillator 30pF 70C 20mA 0.056 1.42mm
Silicon Lab510BBA100M000AAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Silicon Lab511FBA106M250AAG
Oscillator XO 100MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB2V53I100M0000
CB2V5 Series 100 MHz 7 x 5 mm 2.5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Descriptions
Descriptions de Silicon Lab 511BBA106M250BAG fournies par ses distributeurs.
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
Compliant Surface Mount 3.2 mm 1.27 mm 5.0038 mm 50.008559 mg 106.25 MHz Unknown
OSC, 106.25MHZ, ±50PPM, 3.3V, SMD
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
OSC, 106.25MHZ, ±50PPM, 3.3V, SMD; Frequency Nom: 106MHz; Frequency Stability + / -: 50ppm; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si511 Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Oscillator Output Compatibility: LVDS; Frequency: 106.25MHz; Frequency Stability: ± 50ppm; Load Capacitance: 15pF; No. of Pins: 6Pins; Oscillator Mounting: SMD; Supply Voltage Max: 3.63V; Supply Voltage Min: 2.97V