Silicon Lab 501AAA27M0000BAG
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Arrow.cn
Datasheet22 pagesIl y a 12 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Silicon Lab501AAA25M0000BAG
SMD Crystal Oscillator 25MHz 1.8V/2.5V/3.3V 15pF 4-Pin DFN Cut Tape
Silicon Lab501AAA25M0000BAF
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Medical 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-1618-270-BN-TR
Clock Oscillator 27MHz 1.8V 15pF 4-Pin SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Silicon Lab 501AAA27M0000BAG fournies par ses distributeurs.
SILICON LABS 501AAA27M0000BAG MEMS Oscillator, CMEMS, Si50x Series, 27 MHz, 50 ppm, 3.3 V, SMD, 5mm x 3.2mm, CMOS
OSC, 27MHZ, ±50PPM, 1.8-3.3V, SMD
OSC, 27MHZ, +/-50PPM, 1.8-3.3V, SMD; Frequency Nom: 27MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si50x Series; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Oper