Silicon Lab 500DSAA200M000ACF
LVDS Output Clock Oscillator, 0.9MHz Min, 200MHz Max, 200MHz Nom
EOL
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Worldway Electronics500DSAA200M000ACF18 1737
3h
Fiches techniques et documents
Silicon Lab
Datasheet7 pagesIl y a 21 ans
IHS
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2009-07-22
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusEND OF LIFE (Last Updated: 4 years ago)
Pièces détachées
Oscillator MEMS 200MHz ±10ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 200MHz ±10ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Descriptions
Descriptions de Silicon Lab 500DSAA200M000ACF fournies par ses distributeurs.
Differential silicon oscillator with 0.9-200 MHz
Silicon Oscillator 200MHz ±10ppm 6-Pin SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD