Bel Fuse SCRH124-120
Fixed Ind 12UH 3.9A 38 Mohm SMD
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bel Fuse SCRH124-120.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
Sager Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz 16Q-Factor Ferrite 3.8A 0.038Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 5.2A 0.023Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 20% 100KHz 25Q-Factor Ferrite 4.8A 0.03Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.035Ohm DCR 4040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 4A 0.027Ohm DCR 4949 T/R
Descriptions
Descriptions de Bel Fuse SCRH124-120 fournies par ses distributeurs.
Power Inductors - SMD Inductor SMD 12uH 4.00A 38mohms 100KHz
General Purpose Inductor, 12uH, 20%, 1 Element, SMD, 4949