Sensata /Crydom DP4R60E60
Contactors Solid State Reversing Din Rail Panel Mount Screw 60A 32 VDC Dp Series
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Sensata /Crydom DP4R60E60.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 14 ans
TME
Master Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Pièces détachées
SensataDP4R60D60
Relay SSR 20mA 15V DC-IN 60A 48V DC-OUT 4-Pin
Relay SSR 2mA 32V DC-IN 60A 48V DC-OUT 8-Pin
Sensata /CrydomDP4RSC60D60B2
CONTACTORS SOLID STATE REVERSING 60A 0.8 SOFT START 0.2 BRAKE 15V DP SERIES
Solid State Relay, 1 Phase, Screw Clamp, DIN Rail & Screw, Phototriac
RELAY; SSR; ZERO-SWITCHING; CUR-RTG 75A; CTRL-V 100-240AC; VOL-RTG 24-240AC; SCREW
RELAY;SSR;ZERO-SWITCHING;CUR-RTG 75A;CTRL-V 5-24DC;VOL-RTG 24-240AC;SCREW
Descriptions
Descriptions de Sensata /Crydom DP4R60E60 fournies par ses distributeurs.
Relay SSR 25mA 32V DC-IN 60A 48V DC-OUT 4-Pin
PM DC H Bridge 48V 60A 32V CNT
Sensata /Crydom
SSR REVERSING CONTACTOR PANEL MOUNT 48VDC/60A 32VDC IN
Reversing Contactor DC 48V 60A Hockey-Pu
Sensata / Crydom , DP, , 60 A, 48 V
Solid State Contactor, 18-32Vdc, Panel; Load Current:60A; Operating Voltage Max:48Vdc; Control Voltage Max:32Vdc; Switching Mode:-; Contactor Mounting:Panel; Contactor Terminals:Screw; Operating Voltage Min:1Vdc Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom DP4R60E60
SSR REVERSG CONTACTOR PM 48VDC