Sensata /Crydom D53TP50D-10
Solid State Relays - Industrial Mount PM IP00 3P-SSR 530 VAC/50A, 3-32VDC, RN
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Sensata /Crydom D53TP50D-10.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Master Electronics
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-45.55%
Pièces détachées
Sensata /CrydomA53TP50D
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 AC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 90V 22mm 0.01A
Sensata /CrydomD53TP50D
Relay; SSR; Zero-Switching; Cur-Rtg 50A; Ctrl-V 3-32DC; Vol-Rtg 48-530AC; Pnl-Mnt
Sensata /CrydomA53TP50D-10
Relay SSR 10mA 280V AC-IN 50A 530V AC-OUT 8-Pin
Descriptions
Descriptions de Sensata /Crydom D53TP50D-10 fournies par ses distributeurs.
IC,Normally-Open Panel-Mount Solid-State Relay,1-CHANNEL,M: HL092HW048
Solid State Relay 25mA 32V DC-IN 50A 530V AC-OUT 8-Pin
CRYDOM D53TP50D10 Solid State Relay, 3 to 32VDC, Rndom Cross. More details: Solid State Relay, Max. Output w/Heat Sink 50A, Input Voltage 3 to 32VDC, Voltage Output 48 to 530VAC, Turns On At Random Cross, 3 Phase, Switch Type SCR, Case Color Black, Standards UL, CSA, VDE, CE
Solid State Contactor, 48-530Vac, 50A; Load Current:50A; Operating Voltage Max:530Vac; Control Voltage Max:32Vdc; Switching Mode:Random Turn On; Contactor Mounting:Panel; Contactor Terminals:Screw; Operating Voltage Min:48Vac Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom D53TP50D-10