Schneider Electric XB5DTB24
Panel mounted timer monofunction, Harmony XB5, plastic, 22mm, time delay 0.5.10min, 24V DC
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Schneider Electric XB5DTB24.
Newark
Datasheet6 pagesIl y a 8 ans
Farnell
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.50%
Descriptions
Descriptions de Schneider Electric XB5DTB24 fournies par ses distributeurs.
Harmony XB5; 24 VDC Panel mounted timer; monofunction with 0.5-10 min delay
Schneider Electric Harmony XB5 XB5DTB24 - XB5DTB24
MONO FUNCTION TIMER, 0.5-10MIN, PANEL
Mono Function Timer, 0.5-10Min, Panel; Product Range:Harmony Xb5 Series; Timer Functions:Delay On Energisation; No. Of Timing Ranges:-; Time Min:0.5Min; Time Max:10Min; Timer Output:-; Supply Voltage Max:24Vdc; Current Rating Nom:- Rohs Compliant: Yes |Schneider Electric XB5DTB24