TE Connectivity RN218-1.4-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.4A 0.33Ohm DCR Thru-Hole
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Farnell
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
+551%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2017-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN218-1.4-02-10M fournies par ses distributeurs.
CHOKE, COMMON MODE, 300VAC, 1.4A, 10MH, VERTICAL, RN SERIES
Common Mode Choke, 1.4A, Rn Series; Inductance:10Mh; Dc Current Rating:1.4A; Product Range:Rn Series; Rated Current:1.4A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN218-1.4-02-10M
RN218-1.4-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN218-1.4-02-10M | Internal Number: 817639-SF | TE Connectivity | Schaffner