TE Connectivity RN218-1.1-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.1A 0.42Ohm DCR Thru-Hole
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+190%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2017-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN218-1.1-02-15M fournies par ses distributeurs.
Rn218 Common Mode Choke 300Vac, 1.1A, 15Mh, Vertical Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN218-1.1-02-15M
CHOKE, COMMON MODE, 300VAC, 1.1A, 15MH, VERTICAL, RN SERIES
RN218-1.1-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN218-1.1-02-15M | Internal Number: 817638-SF | TE Connectivity | Schaffner