TE Connectivity RN214-0.5-02-56
Common Mode Chokes Dual 56mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Factory Futures
Datasheet4 pagesIl y a 16 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
TE ConnectivityRN114-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 600mA 1.5Ohm DCR Thru-Hole Box
39 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 550mA DCR 2.2Ohm (Typ)
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
TE ConnectivityRN112-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 400mA 1.46Ohm DCR Thru-Hole
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN214-0.5-02-56 fournies par ses distributeurs.
Rn Common Mode Choke 250Vac, 0.5A, 56Mh, Vertical