TE Connectivity RN212-0.5-02-27M
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Farnell
Electro Sonic
TME
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+568%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
Common Mode Choke Coil Film Type DLP11S/DLP11T Series (0504 Size) | CMC 150MA 2LN 67 OHM SMD
Choke, Common Mode, 35 Ohm, 100 mA, 0.85mm x 0.65mm x 0.45mm
TE ConnectivityRN112-0.5-02-27M
Wurth Elektronik744232222
Common Mode Inductance 2200Ω 1.80mm 3.20 x 1.60mm CHOKE_3.2X1.6MM_SM
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-24CB102U
Common Mode Chokes and Filters; PANASONIC; EXC-24CB102U; 500 µm; 1.5 Ohm; 1.4 mm; 990.6 µm
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN212-0.5-02-27M fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes / Filters 0.5A 27mH 1200mOhm Vertical Choke
Filter, Common Mode, 27Mh, 0.5A, Rad; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN212-0.5-02-27M
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN212-0.5-02-27M, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
COMM MODE CHOKE DUAL 27000UH 0.5A T/H
RN212-0.5-02-27M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN212-0.5-02-27M | Internal Number: 816542-SF | TE Connectivity | Schaffner