TE Connectivity RN122-0.6-02-47M
Common Mode Chokes Dual 47000uH 10kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+274%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN222-0.6-02-47M
Common Mode Chokes / Filters 0.6A 47mH 1300mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-0.3-02-22M
Choke/Filter; Common Mode; 0.3A 22mH 1300mOhm Horizontal Choke
Yageo GroupSS11VL-06180
Common Mode Chokes Dual 18000uH 1kHz 0.6A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 180mA 1.3Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 22mH 1300mOhm Vertical Choke
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN122-0.6-02-47M fournies par ses distributeurs.
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.6A 47MH 1300MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 47Mh, 0.6A, Rad; Dc Current Rating:600Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:47Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN122-0.6-02-47M
RN122-0.6-02-47M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .6 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .6 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN122-0.6-02-47M | Internal Number: 816508-SF | TE Connectivity | Schaffner