TE Connectivity RN114-0.8-02-27M
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.8A 0.5Ohm DCR Thru-Hole
Production
Demande un échantillonFiche technique
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 0 an
element14 APAC
Electro Sonic
TME
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+68.48%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRN214-0.8-02-27M
Common Mode Chokes / Filters 0.8A 27mH 500mOhm Vertical Choke
ACM Series 0805 360 Ohm 220mA 500 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
DLW Series 260ohms 310mA 0.5ohm 50V SMD Common Mode Choke
DLW Series 0805 180 Ohm 250 mA 0.5 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Ind Common Mode Choke Shielded Wirewound 11uH 11Ohm -30 to 50% 100KHz 360mA 1812 Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 22uH 1.1kOhm 100kHz 0.25A 0.5Ohm DCR SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RN114-0.8-02-27M fournies par ses distributeurs.
CHOKE/FILTER COMMON MODE 0.8A 27MH 500MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Filter, Common Mode, 27Mh, 0.8A, Rad; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Rn Series; Inductance:27Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN114-0.8-02-27M
RN114-0.8-02-27M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): .8 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC .8 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN114-0.8-02-27M | Internal Number: 816499-SF | TE Connectivity | Schaffner