TE Connectivity RD7127-36-1M0
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 36A 1mH/path CURRENT-COMPENSATED
NRND
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRD8127-50-1M0
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 50A 1mH/path CURRENT-COMPENSATED
API DelevanCM6296-105
Common Mode Chokes / Filters 1000uH 25% .025ohm Choke/Isolation SMT
TE ConnectivityRD5132-16-1M0
Common Mode Chokes Triple 1000uH 1kHz 16A 0.0069Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRB8532-25-0M9
COMMON MODE CHOKE, 941 UH, LEADED INDUCTOR, 25A IDC, 3MOHMS, RB SERIES
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RD7127-36-1M0 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 1000uH 1kHz 36A 0.0033Ohm DCR Thru-Hole
COMMON MODE CHOKE, 2 MH, -30 - +50%, 36A IDC, 3.3MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 36A, 1Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD7127-36-1M0
Choke, Common Mode, 1 mH, 36 A