TE Connectivity RD6127-10-9M0
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 10A 9mH/path CURRENT-COMPENSATED
NRND
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 0 an
JRH Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+97.67%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2025-07-22
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityRD5122-6-9M6
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 6A 9.6mH/path CURRENT-COMPENSATED
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity RD6127-10-9M0 fournies par ses distributeurs.
Common Mode Chokes Dual 9mH 1kHz 10A 25.9mOhm DCR Thru-Hole
CURRENT COMPENSATED CHOKE, 9001 UH, -30 - +50%, 10A IDC, 25.9MOHMS, RD SERIES
Rd High Current Common Mode 600Vac/850Vdc, 10A, 9Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RD6127-10-9M0
Choke, Common Mode, 9 mH, 10 A
Schaffner Current- Compensated Chokes
RD6127-10-9M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Schaffner 9 mH, RD, 10A, , 60.5mm
SINGLE PHASE EMI FILTER, 850V, 400H;